Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль для документів виданих в Україні!

Процедура надання документу міжнародної юридичної сили називається легалізацією документів.
Залежно від того, яку країну Ви плануєте відвідати, процедура оформлення документів може змінюватися...

Якщо у вас виникла необхідність підтвердити юридичну силу документів, виданих за межами України , у вигляді проставлення штампа Апостиль, наша компанія зможе допомогти у вирішенні цієї проблеми. Ця форма легалізації визначена Гаазькою конвенцією (1961 р.), список учасників якої представлений на нашому сайті.

Після приєднання України до конвенції у 2003 році проставлення апостилю в США і низці інших країн стало дуже затребуваним проте, вимоги кожної держави щодо такого виду легалізації як проставлення апостилю за кордоном має ряд особливостей на етапі підготовки та завершення цієї процедури.

Пропонуємо ознайомитися з можливостями проставлення штампу «Апостиль» за кордоном, не покидаючи територію України. Однак, перш за все, слід уточнити, що собою представляє апостилювання, які документи підлягають цій процедурі і її специфіку в окремих країнах.

Що таке «Апостиль» (Apostille)?

Апостиль є міжнародною стандартизованої формою заповнення відомостей, що підтверджують законність документа для його пред'явлення на території тих країн, де визнається така спрощена форма легалізації. Він являє собою спеціальний квадратний штамп, на якому розміщений текст з відповідними реквізитами на національному та англійською або французькою мовами.

Поряд з цим апостиль за кордоном може проставлятися іншим способом (рельєфна або сургучна друк, різнокольорові стрічки, самоклеючі стікери та ін.).

Так, наприклад, «Апостиль» в США - це сертифікат встановленого для кожного штату зразка, який розташовується на одній сторінці і завіряється секретарем штату або його заступником. При цьому документи повинні апостилюватися тільки в тому штаті, де вони були видані.

Зателефонуйте нам!

0-800-502-761 

+38 (066) 341 39 39

+38 (096) 020 44 66

+38 (093) 170 06 43

Замовте безкоштовний дзвінок фахівця!

Замовити дзвінок

Які документи вимагають проставлення апостилю?

Проставленню штампів «Апостиль» в Європі та інших країнах-учасницях Гаазької конвенції підлягають документи приватного та комерційного характеру:

  • про освіту (атестати, свідоцтва, посвідчення, дипломи)
  • свідоцтва про шлюб, народження, розлучення, смерть
  • довіреності
  • довідки (про відсутність судимості, що підтверджують відсутність шлюбних відносин)
  • нотаріальні документи
  • статути
  • виписки з державного реєстру
  • інші документи за вашим запитом

Чи можливо проставлення апостилю в консульства або посольства зарубіжних країн?

Штамп «Апостиль» не може бути проставлений ні консульством, ні посольством іноземної країни. Проставляється тільки певними органами країни походження документа. К таким органам відносяться: міністерство закордонних справ, міністерство юстиції, міністерство освіти.

Компанія «JUR KLEE» має можливість проставити штамп «Апостиль» в різних країнах світу та пропонує своїм клієнтам повний комплекс услуг по перекладу, нотаріальному засвідченні та підготовки документів згідно міжнародного законодавства.

Як отримати послуги нашої компанії?

Для цього вам потрібно надіслати електронною поштою скан-копію документа для визначення вартості його апостилювання, про яку будете проінформовані вже наступного дня.

Одночасно, виходячи з особливостей вимог країни, будуть уточнені варіанти надання документів в оригіналі чи його копії. У разі необхідності надання оригіналу документа, після його отримання ми відразу ж приступаємо до вирішення вашого питання.

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери