Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль Івано-Франківськ
в Компанії «JUR KLEE»:

  •  Від замовлення до отримання Вами - від 3 робочих днів
  •  Доставка по всій Україні (деталі уточнюйте)
  •  Ціна Вас приємно здивує: працюємо БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ, немає переплат
  •  Консультація (всі контакти)
    ☎ 0-800-502-761

Відповідно до Конвенції, прийнятої в 1961 році в Гаазі, документи країн-учасників даної конвенції можуть використовуватися на території іншої держави при наявності на даному документі штампа апостиль. До Конвенції приєдналися США і велика частина європейських держав, що зробило на даний момент підготовку документів для використання в країнах-учасницях набагато простішою процедурою.

Апостиль є штампом затвердженого виду і проставляється на оригіналі або нотаріально засвідченій копії представником профільного міністерства. Наявність апостиля на документі є офіційним підтвердженням правомірності видачі даного документа, а також підтверджує достовірність печатки та підпису чиновника на завіреної папері.

Чому апостиль в Івано-Франківську краще замовляти в Jur Klee

Апостиль, поставлений на документі, гарантує його справжність, що значно спрощує його пред'явлення закордоном. В Україні процедуру апостилювання виконують три відомства: Міністерство освіти, Закордонних справ, Юстиції. Всі ці органи знаходяться в Києві і здійснюють прийом паперів в порядку загальної черги. Тому що за один день здійснити проставлення апостиля не завжди представляється можливим.

  •  При необхідності оперативно проставити апостиль в Івано-Франківську Ви можете звертатися в наше бюро. Завдяки тому, що ми не звертаємося до посередників і працюємо безпосередньо з усіма відомствами, терміни надання потрібної вам послуги дуже стислі;
  •  Так як наше бюро розташовується в Києві, Вам достатньо надіслати свої документи нам, так виключається необхідність їхати особисто до Києва;
  •  Ми володіємо значним досвідом в проведенні даної процедури, знайомі з усіма тонкощами оформлення супровідної документації, маємо список додаткових документів, які можуть знадобитися при апостилюванні в Івано-Франківську;
  •  Наша система оформлення замовлень не допускає затримок і робота з вашим замовленням починається безпосередньо в день надходження ваших документів.

Вартість і Терміни

ПослугаЦінаТермін
Міністерство юстиції України520 грн7-10 роб. днів
Міністерство закордонних справ України (терміново)725 грн5 роб. днів
Міністерство закордонних справ України475 грн8-10 роб. днів
ЗАГС520 грн7-10 роб. днів

Міністерство освіти (документи нового зразка)

710 грн30 роб. днів
900 грн10 роб. днів
1220 грн3 роб. дні
1760 грн1 роб. день*

Міністерство освіти (документи старого зразка)

710 грн30 роб. днів
1040 грн20 роб. днів
1290-1760 грн1 роб. день*

*терміновий апостиль можливий за умови, якщо Ви зв'язуєтеся з навчальним закладом та домовляєтеся, щоб вони за 1 день відповіли на запит міністерства.
**ціна не являється публічною офертою.
***Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Звертайтеся в Jur Klee

При роботі з неперевіреною компанією, що надає послуги проставлення апостиля в Івано-Франківську, ви ризикуєте тим, що ваші документи будуть переміщатися по довгому ланцюжку посередників, а значить затримка обробки документів можлива на будь-якому етапі. Звертаючись до нас, Ви отримаєте максимальну оперативність в оформленні Ваших паперів, оскільки ми ніколи не користуємося посередницькими послугами.

При зверненні в наше бюро Вам достатньо доставити документи в наш офіс будь-яким доступним вам способом, і Ви отримаєте проставлений апостиль в Івано-Франківську в термін, заздалегідь обумовлений при оформленні замовлення.

Замовте дзвінок та отримайте безкоштовну консультацію

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери