Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль Івано-Франківськ
в Компанії «JUR KLEE»:

  •  Від замовлення до отримання Вами - від 3 робочих днів
  •  Доставка по всій Україні (деталі уточнюйте)
  •  Ціна Вас приємно здивує: працюємо БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ, немає переплат
  •  Консультація (всі контакти)
    ☎ 0-800-502-761

Відповідно до Конвенції, прийнятої в 1961 році в Гаазі, документи країн-учасників даної конвенції можуть використовуватися на території іншої держави при наявності на даному документі штампа апостиль. До Конвенції приєдналися США і велика частина європейських держав, що зробило на даний момент підготовку документів для використання в країнах-учасницях набагато простішою процедурою.

Апостиль є штампом затвердженого виду і проставляється на оригіналі або нотаріально засвідченій копії представником профільного міністерства. Наявність апостиля на документі є офіційним підтвердженням правомірності видачі даного документа, а також підтверджує достовірність печатки та підпису чиновника на завіреної папері.

Чому апостиль в Івано-Франківську краще замовляти в Jur Klee

Апостиль, поставлений на документі, гарантує його справжність, що значно спрощує його пред'явлення закордоном. В Україні процедуру апостилювання виконують три відомства: Міністерство освіти, Закордонних справ, Юстиції. Всі ці органи знаходяться в Києві і здійснюють прийом паперів в порядку загальної черги. Тому що за один день здійснити проставлення апостиля не завжди представляється можливим.

  •  При необхідності оперативно проставити апостиль в Івано-Франківську Ви можете звертатися в наше бюро. Завдяки тому, що ми не звертаємося до посередників і працюємо безпосередньо з усіма відомствами, терміни надання потрібної вам послуги дуже стислі;
  •  Так як наше бюро розташовується в Києві, Вам достатньо надіслати свої документи нам, так виключається необхідність їхати особисто до Києва;
  •  Ми володіємо значним досвідом в проведенні даної процедури, знайомі з усіма тонкощами оформлення супровідної документації, маємо список додаткових документів, які можуть знадобитися при апостилюванні в Івано-Франківську;
  •  Наша система оформлення замовлень не допускає затримок і робота з вашим замовленням починається безпосередньо в день надходження ваших документів.

Вартість і Терміни

ПослугаЦінаТермін
Міністерство юстиції України520 грн7-10 роб. днів
Міністерство закордонних справ України (терміново)725 грн5 роб. днів
Міністерство закордонних справ України475 грн8-10 роб. днів
ЗАГС520 грн7-10 роб. днів

Міністерство освіти (документи нового зразка)

760 грн30 роб. днів
1020 грн10 роб. днів
1400 грн3 роб. дні
2060 грн1 роб. день*

Міністерство освіти (документи старого зразка)

760 грн30 роб. днів
1190 грн20 роб. днів
1290-1760 грн1 роб. день*

*терміновий апостиль можливий за умови, якщо Ви зв'язуєтеся з навчальним закладом та домовляєтеся, щоб вони за 1 день відповіли на запит міністерства.
**ціна не являється публічною офертою.
***Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Звертайтеся в Jur Klee

При роботі з неперевіреною компанією, що надає послуги проставлення апостиля в Івано-Франківську, ви ризикуєте тим, що ваші документи будуть переміщатися по довгому ланцюжку посередників, а значить затримка обробки документів можлива на будь-якому етапі. Звертаючись до нас, Ви отримаєте максимальну оперативність в оформленні Ваших паперів, оскільки ми ніколи не користуємося посередницькими послугами.

При зверненні в наше бюро Вам достатньо доставити документи в наш офіс будь-яким доступним вам способом, і Ви отримаєте проставлений апостиль в Івано-Франківську в термін, заздалегідь обумовлений при оформленні замовлення.

Замовте дзвінок та отримайте безкоштовну консультацію

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...