Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль в Херсоні
в Компанії «JUR KLEE»:

  •  Від замовлення до отримання Вами - від 3 робочих днів
  •  Доставка по всій Україні (деталі уточнюйте)
  •  Ціна Вас приємно здивує: працюємо БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ, немає переплат
  •  Консультація (всі контакти)
    ☎ 0-800-502-761

Щоб полегшити підготовку документів для використання закордоном, в 1961 році в Гаазі була підписана Конвенція, яку підтримали багато держав Європи, а також США. Завдяки угодам Гаазької конвенції в ряді країн для легалізації того чи іншого документа потрібно тільки поставити апостиль. Це істотно спростило процес підготовки паперів для пред'явлення в країнах-учасницях Конвенції.

Апостиль - це штамп встановленого зразка, що проставляється профільним міністерством на оригінали або нотаріально завірені ксерокопії офіційних паперів. Його наявність підтверджує законність видачі та повноваження чиновника, який підписав і поставив печатку на документі.

Чому замовити апостиль в Херсоні в Jur Klee - зручно і вигідно?

Апостиль, проставлений на офіційних документах, означатиме їх справжність та допоможе запобігти зайві питання і труднощі за кордоном. Проставляють його в МЗС України, а також в Міністерстві Юстиції і в МОН. Всі ці органи знаходяться в Києві і приймають заяву на проставлення апостиля на документах в порядку черги, яку часто неможливо пройти за один день.

  •  Для швидкого проставлення апостиля в Херсон Ви можете звернутися безпосередньо до нас в бюро. Ми не співпрацюємо з посередниками, так що послуга буде надана оперативно;
  •    Оскільки ми знаходимося в Києві ми не будемо пересилати ваші папери поштою в міністерства, що позитивно позначається на швидкості отримання результату;
  •  Нам знайома вся специфіка процедури, починаючи з оформлення паперів і закінчуючи переліком додаткової документації, яка може знадобитися;
  •  У нас оперативна система прийому і обробки замовлень - ми почнемо працювати з вашими документами відразу в день звернення.

Вартість і Терміни

ПослугаЦінаТермін
Міністерство юстиції України520 грн7-10 роб. днів
Міністерство закордонних справ України (терміново)725 грн5 роб. днів
Міністерство закордонних справ України475 грн8-10 роб. днів
ЗАГС520 грн7-10 роб. днів

Міністерство освіти (документи нового зразка)

760 грн30 роб. днів
1020 грн10 роб. днів
1400 грн3 роб. дні
2060 грн1 роб. день*

Міністерство освіти (документи старого зразка)

760 грн30 роб. днів
1190 грн20 роб. днів
1290-1760 грн1 роб. день*

*терміновий апостиль можливий за умови, якщо Ви зв'язуєтеся з навчальним закладом та домовляєтеся, щоб вони за 1 день відповіли на запит міністерства.
**ціна не являється публічною офертою.
***Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

Jur Klee допоможе!

Замовляючи апостиль в Херсоні, ви можете зіткнутися з ситуацією, що інша компанія буде відправляти документи в столицю, але не відразу в державні органи, а до своїх партнерів. При проставленні апостиля ми не вдаємося до допомоги посередників, і працюємо з більшістю держорганів України безпосередньо. Завдяки такому підходу затримки або невиконані замовлення з нашої вини виключені.

Звернувшись в наше бюро, ви можете переслати паперу до Києва будь-яким найбільш зручним способом, і ми проставимо апостиль в Херсоні чітко в обумовлені терміни.

Замовте дзвінок щоб отримати безкоштовну консультацію

Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...
Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери