Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Греція прийняла положення Гаазької конвенції 05.10.1961, яка скасовує вимогу легалізації документів.

Тому, процедура легалізації українських документів для неї дещо спрощена. Але не дивлячись на це стояння в чергах, переклад документів, а можливо і їх повторне отримання Вас стороною не омине. Так розглянемо ж основні питання по легалізації для Греції.

Найпоширеніші питання: Апостиль – Греція

Греція, як і більшість цивілізованих країн, приєдналася до Гаазької конвенції, яка спрощує легалізацію документів для цієї країни. У зв'язку з цим, з 1985 року на документи, які необхідно представити в країні, потрібно ставити апостиль для Греції.

Такий важливий етап підготовки документів в Грецію як переклад, повинен виконуватися дипломованим українським перекладачем на грецьку мову або ж перекладачем на території Греції.

Як правило, звертаючись в бюро перекладів, ви можете замовити не тільки переклад на грецьку, а й інші супутні послуги, такі як нотаріальне засвідчення, і, безпосередньо, проставлення апостиля в українських міністерствах.

Після приєднання Грецької республіки до Гаазької конвенції ніяких додаткових дій після апостилювання документа виконувати не потрібно. Головне звернутися з документами в міністерство, котре уповноважено проставляти на нього апостиль для Греції.

Процедура апостилювання документів для Грецької республіки виконується виключно в Києві, так як переважна кількість міністерств знаходитися саме там. Тому Вам необхідно буде приїжджати до Києва або скористатися послугами компанії, яка представлятиме Ваші інтереси у відомствах.

Ми, як профільне бюро легалізації, з радістю допоможемо Вам в проставленні апостиля для Греції, при чому, для цього навіть не знадобитися довіреність на наших співробітників. А доставку оформимо в кращому вигляді в будь-яку точку світу через зручну для вас кур'єрську службу. Звертайтеся!

Як виглядає апостиль для Греції в Україні

Документи різного характеру проходять процедуру апостиля в різних міністерствах: Міністерство юстиції України, Мін освіти та Міністерство закордонних справ.

Мін'юст

МЗС

Мін. освіти

Дізнайтеся більше про апостиль на нашому сайті:

Подробиці про процедуру для різних документів, а також зразки апостилів від різних країн ви можете знайти на нашому ресурсі.

Отримати безкоштовну консультацію з питань проставлення апостиля для Греції можна за телефоном:

0-800-502-761

Замовте безкоштовний дзвінок фахівця!

Процедура апостилювання для Греції

1. Апостиль на документ

Проставлення апостиля на оригіналі документа або його нотаріальній копії.

2. Переклад документів

Переклад документів після проставлення апостиля ви можете зробити як у нас, так і на території Греції.

Також, ви можете проставити штамп Апостиль для Бельгії чи інших країн: щоб дізнатися більше виберіть відповідний розділ або зателефонуйте нам за консультацією.

Щоб дізнатися більше інформації про нас і наші послуги перейдіть на головну сторінку.

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери