Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 223-06-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Апостиль Польща Республіка Польща з року в рік приймає все більше українських громадян на роботу, а школярів і підлітків на навчання в школи та ВНЗ. Одним з етапів, з яким стикається кожен громадянин при оформленні - необхідно підготувати документи для Польщі в найкоротші терміни. Саме з цим ми, компанія JurKlee, можемо допомогти Вам.

Як правильно підготувати документи для Польщі?

Перше, і найважливіше що потрібно зробити - проставити апостиль документів для Польщі. Республіка як країна-учасниця Гаазької Конвенції вимагає наявність даного штапма на всіх документах.

Подальші дії залежать від вимог конкретного органу в Польщі:

Замовте Апостиль

Надішліть запит і вкажіть перелік документів, які необхідно апостилювати!

Відправити запит

Переклад документів на польську за допомогою акредитованого польського перекладача. Детальніше про те, що це означає, і як замовити даний переклад читайте на цій сторінці. Також відзначимо, що даний варіант перекладу документів на польську мову потрібний частіше, в порівнянні зі звичайним дипломованим перекладом.

Нотаріальний переклад на польську. Звичайний варіант перекладу документів з допомогою дипломованого перекладача з подальшим нотаріальним засвідченням. Останнім часом, такий тип підготовки документів, все менше приймають на території Польщі.

Вартість апостиля та перекладу документів для Польщі в Україні

Апостиль для Польщі можна отримати на різні документи в різних українських міністерствах. Всі ціни на послуги апостилювання і вартості перекладу документів на польську в Києві, вказані нижче:

ПослугаТермін наданняВартість
Апостиль на документи в МЗС5 р. д.400 грн.
2-3 р. д.600 грн.
Апостиль на документи в Мінюст3-5 р. д.425 грн.
Апостиль в МОН України (для документів нового зразка) *3 р. д.1060 грн.
10 р. д.730 грн.
Акредитований переклад диплома, атестата на польськудо 6 р. д.750 грн.
Нестандартний переклад документів на польську (акредитований)750 грн./1125 знаків

*ціна не являється публічною офертою.
**Терміни розгляду документів Міністерствами можуть бути збільшені.

*Вартість апостилювання документів старого зразка Ви зможете знайти на сторінках «Апостиль на диплом» и «Апостиль на атестат».

Приклади штампів Апостиль для Польщі в Україні

Пропонуємо ознайомиться Вам з прикладами апостилей, які ставлять три українських міністерства: Мінюст, МЗС і Міністерство Освіти.

МЗС

Мін'юст

Мін освіти

Підготовка всього пакету документів в Jurklee

Звертайтеся до нас якщо Вам необхідно підготувати документи для вступу до Польщі для їх подачі в приймаючі органи Польщі. Ми професійно займаємося підготовкою дипломів, довідок про несудимість та інших паперів. Питання перекладу атестата на польську мову будуть вирішені протягом кількох днів, будь-які інші освітні документи також будуть переведені належним чином.

Viber

Натисніть тут, щоб почати чат Viber

Telegram

Натисніть тут, щоб почати чат Telegram

Зв'язок через
мессенджери