Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

Аналіз та моніторинг Prozorro

Орган державної влади, місцевого самоврядування та соціального страхування України, а також підприємства, які є одержувачем бюджетних коштів, або ті, у статутному капіталі яких державна частка перевищує 50%, відповідно до Закону "Про публічні закупівлі", зобов'язані користуватися системою ProZorro, за умови що вартість робіт становить не менше 1,5 млн. гривень, а послуг або товарів 200 тисяч грн. або більше.

В результаті всі угоди на великі суми, або ті, які укладаються державними органами і компаніями зі значною участю держави, проходять через майданчик ProZorro. І професійно проведений аналіз цих даних дозволяє отримати інформацію, життєво важливу для бізнесу. Можливості, які надає аналітика угод зроблених на платформі Прозорро, особливостей вибору тендерів та інших важливих деталей дає можливість коригувати власні дії і, в підсумку, підвищувати прибутковість бізнесу

Кому і для чого необхідний моніторинг ProZorro

Для будь-якого бізнесу необхідна оцінка потенційного ринку. Знання попиту, рівня цін і загальний аналіз ринку, на якому компанія пропонує власні товари або послуги.

ProZorro - це найбільший електронний майданчик в Україні і саме через нього відбувається розміщення найбільших замовлень і вибір продавця або виконавця. Аналіз здійснюваних угод і особливості, завдяки яким ті чи інші підприємства отримують замовлення від державних організацій та інших учасників ProZorro, дозволяє коригувати власні пропозиції в тендерах і створювати конкурентоспроможні пропозиції.

Отримати консультацію!

 

Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Незважаючи на те, що роздрібні ціни знаходяться у відкритому доступі, ретельне вивчення сайтів конкурентів і розуміння процесу ціноутворення вимагають, як тимчасових витрат, так і певних знань. З прайс-листами, призначеними для оптових покупців і замовників (тим більше, якщо питання стосується державних і прирівняних до них організацій) все значно складніше і пошук подібних даних вимагає значно більших зусиль.

Яку інформацію отримує бізнес, скориставшись моніторингом ринку держзакупівель ProZorro:

  • повний діапазон (як мінімальні, так і максимальні) цін в конкретній області або на конкретні товари;
  • аналіз дій конкурентів, включаючи не тільки тендери, в яких вони брали участь, а й ціни і номенклатуру пропонованого товару або послуг;
  • перелік укладених конкурентами, що працюють в одній сфері, контрактів з держструктурами (як діючих, так і вже завершених).

В результаті у користувачів пропонованого нами моніторингу з'являється точна інформація про ціни конкурентів, особливості проведення ними тендерів, дані про організації, з якими вони працюють.

Також з'являється можливість з'ясувати, хто пропонує продукцію, що входить у ваш сегмент, дізнатися про виробників, що працюють з постачальниками, з'ясувати якість конкуруючої продукції.

Аналіз та моніторинг Prozorro

Аналіз здійснюваних закупівель дозволяє коригувати власні пропозиції таким чином, щоб їх конкурентоспроможність піднялася на новий рівень. В результаті у користувачів послуг з моніторингу Прозорро з'являється реальна можливість укладення договорів з держструктурами на великі суми і зростання власного бізнесу.

При необхідності надається допомога не тільки у вивченні діяльності майданчика, але і в підборі найбільш відповідних тендерів. Підбір проводиться за необхідними параметрами: номенклатурою, обсягами, безпосереднім контрагентам. Надається допомога в складанні конкурентоспроможних заявок, надаються послуги, що включають як повну підготовку пропозицій, так і консультації по вже складеним пакетам документації.

Що входить в аналітику закупівель і які джерела інформації використовуються

Комплексний аналіз ринку закупівель на електронному майданчику ProZorro включає повну інформацію по тендерах і операціях в конкретній сфері, а також відомості про участь в них і результати діяльності конкретних компаній. При цьому використовується інформація системи ProZorro, сформована електронною системою.

Отримати безкоштовну консультацію прямо зараз!
Коментарі
Ви буде першим хто додасть свій коментар.
Додайте свій коментар.
Завантаження...