Ua
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Бюро перекладів Jur Klee
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761
Міжнародна лінія зв'язку +380 44 221-36-84
Безкоштовна лінія в Україні 0-800-502-761

 

Бюро перекладів в Києві


Клієнтам нашого бюро перекладів завжди треба терміново і швидко. Ми вміємо так працювати, інакше не змогли б довго конкурувати на ринку. Агентство Jur Klee має великий досвід роботи, як і з великими компаніями, так і з приватними особами та покликане стати для Вас надійною опорою на шляху до вирішення особистих завдань і успіхів в бізнесі. Також наше бюро перекладів займається в Києві такими послугами як:

І багатьма іншими послугами, що представлені на сайті.

Професійні послуги бюро перекладів

У бюро працює велика команда перекладачів. Вони здійснюють переклад на десятки мов: європейських, азіатських і деякі екзотичні. Фахівці допоможуть зняти мовний бар'єр між людьми та іноземній документацією. Професійне агентство перекладачів бере в роботу технічні та медичні документи, інструкції тощо

Територіально бюро знаходиться в Києві. Однак відстань - не перешкода для агентства, ми давно виконуємо замовлення дистанційно. Інші переваги бюро Jur Klee:

  • Дотримуємося термінів, не підводимо клієнтів за часом. Швидкість - те, чим може похвалитися бюро. За півгодини зробимо нотаріальний переклад, за день - апостиль.
  • Є послуга термінового перекладу. Щоб нею скористатися, не обов'язково приїжджати в офіс в Києві. Виконаємо задачу швидко на дистанційній основі.
  • У бюро працюють фахівці з досвідом і великою практикою перекладів.
  • На сайті багато способів оплати, можна вибрати оптимальний.
  • Приймаємо замовлення на переклад з-за кордону, з Києва і всієї України. На сайті бюро вказані телефони і месенджери для зв'язку.
  • Переводимо офіційні документи для апостиля та легалізації.
  • Якість роботи бюро стабільно висока. Навіть для термінових замовлень воно не страждає.
  • Відмінні ціни на переклад довідок, свідоцтв та інших паперів для легалізації.
  • Можемо брати в роботу великі багатосторінкові проекти.

Агентство письмових перекладів в Києві

Офіс компанії знаходиться в центрі Києва. Приходьте в бюро з будь-яким документом, який потрібно швидко перевести. Колектив агентства зробить якісний переклад, що відповідає міжнародним стандартам. Щоб прискорити надання послуг, використовуються автоматизовані комплекси. Але перекладачі шліфують тексти вручну.

Бюро робить переклади з частковою передоплатою. Надаються послуги широкого спектру: можемо працювати з медичними виписками, художніми творами та фінансовими звітами. В бюро перекладів - осудна ціна. Порадує клієнтів і те, що якість роботи вище їх вартості. Звертайтеся за послугами до профі!

Переваги Бюро Перекладів Jur Klee

 

Зручність оплати

Забудьте про труднощі оплати, ми можемо запропонувати близько десяти способів переказу коштів. І навіть при оплаті з закордону труднощів не буде.

 

Повний спектр послуг

Ви економите не тільки гроші, але і час, адже ми пропонуємо все, що Вам необхідно: легалізація, переклад, отримання дублікатів документів та багато іншого.

 

Безкоштовна доставка

Оформлені документи будуть Безкоштовно доставлені в обласний центр або до станції метро Києва. Зручно, чи не так?

Ласкаво просимо в Jur Klee

Директор Бюро перекладів Юр Клі

"Ми завжди орієнтуємося на індивідуальний підхід до кожного замовлення, а головною цінністю для нас є Ваші слова подяки і досягнення спільної мети. Ставши нашим клієнтом Ви завжди можете розраховувати на абсолютну конфіденційність, компетентну допомогу, чесність і порядність.

Телефонуйте, приходьте, звертайтеся на e-mail і ми обов'язково допоможемо Вам!"

Пашаєв Борис

Документи компанії:

Наші клієнти